O nás

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

Kontaktujte nás

podnikejsnadno.cz s.r.o. je společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb pro podnikatele. Cílem společnosti je nabízet klientům z řad podnikatelů a zájemců o podnikání řešení úkolů spojených se začátkem podnikání a rozvojem firmy. Klientům proto nabízíme komplex služeb sestávající ze založení nebo prodeje obchodní (i zahraniční) společnosti, poskytnutí sídla firmy, vedení firemního účetnictví, tvorby firemního webu a dalších přidružených služeb. 

V rámci našich služeb nabízíme klientům založení obchodní společnosti na míru nebo prodej již předzaložené tzv. ready made společnosti, s níž můžete začít podnikat prakticky okamžitě po absolvování 1 schůzky. Nabízíme také zahraniční offshore společnosti z nejrůznějších destinací (Kypr, Seychelly, USA atd.)

Každá společnost musí mít své vlastní sídlo. Pokud nemáte k dispozici své vlastní sídlo nebo z nějakého důvodu chcete využít služby poskytnutí sídla, jsme tu pro Vás.

Vedení účetnictví je nutnost, produkt, bez kterého se žádná firma neobejde. Podnikatelům proto nabízíme vedení firemního účetnictví a daňové poradenství s 18-ti letou zkušeností na trhu.

Další službou z našeho portfolia je tvorba firemního webu v ceně 6000 Kč, který má vlastní administraci, velké množství funkcí a je během 2 dní online a můžete s ním tak začít téměř okamžitě podnikat!

U nás máte vše najednou, na jednom místě, kvalitně a včas.

Věřím, že v naší nabídce naleznete to, co hledáte a budete s našimi službami spokojeni!

Ing. Přemysl Kubáň, jednatel