Rady a zkušenosti

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

Kontaktujte nás

Proč ready made společnost?

Koupě ready made společnosti s sebou nese řadu výhod

  • Rychlá možnost podnikání

Možnost podnikání jménem dané společnosti je možné již do 24 hodin od prvního kontaktu s prodejcem společnosti. Po podepsání příslušných dokumentů (převod společnosti) je možné se společností jednat okamžitě. To přináší časovou úsporu 10 dnů, které je pro některé zákazníky velmi podstatná.

  • Jednoduchost převodu

V rámci převodu společnosti je potřeba pouze jedna návštěva notáře. Budoucí podnikatel musí pouze předložit platný občanský průkaz.

  • Plně splacený základní kapitál

V rámci založení na míru musí podnikatel složit na účet základní kapitál. Při nákupu ready made společnosti byl již tento kapitál splacen.

  • Nepůsobí jako nová společnost

Ready made je již předzaložená společnost, tudíž její vznik je před dobou převodu společnosti. Koupí tak získáte společnost, která nebude působit jako nová. Což může usnadnit jednání s klienty a obchodními partnery, kteří budou pokládat společnost za úspěšnější a zavedenější na trhu.
V tomto případě platí, že čím je read made starší, tím je její cena vyšší. Samozřejmě vždy nezapomínejte na záruku o nulové ekonomické a obchodní historii společnosti.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat!