Rady a zkušenosti

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

Kontaktujte nás

Ready made firmy

 

Ready made společnosti – získej firmu bez čekání

Potřebujete okamžitě založit firmu, protože to odpovídá vaši strategii? Říká se, že čas jsou peníze a to je ten pravý důvod. Nechcete nebo nemůžete čekat týdny, až se dostanete do obchodního rejstříku. Takové zdržení vám může přinést problémy a případné finanční potíže. Pro vaše záměry jsou ideální ready made společnosti.  Máte zájem o společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost? Stačí jedna schůzka a společnost je vaše. Není v tom nějaký fígl? Vůbec ne. Je to služba pro vás. 

V čem jsou hlavní výhody ready made společnosti: 

  • Odpadá celý proces zakládání společnosti
  • Vše je vyřízeno- finance i administrace
  • Podnikat s novou firmou můžete prakticky okamžitě
  • Firma je čistá, bez historie
  • A nestojí to ani moc peněz

Ready made společnosti – založit firmu je tak snadné

Zdá se to neuvěřitelné. Nemusíte vědět, co všechno k založení firmy potřebujete. Nemusíte obíhat úřady a vyplňovat formuláře. Nemusíte skládat základní kapitál. Vše jsme za vás udělali my. Vám stačí jen převést na sebe obchodní podíl firmy a můžete začít podnikat. To jsou ready made společnosti. Nemusíte čekat, až se změny promítnou v obchodním rejstříku. Založení firmy jste si zkrátili z týdnů na dny či hodiny. Vaše nová firma by měla být jako nepopsaný papír – nemá žádnou historii. Tu budete psát až vy.

Ready made společnosti – všechny výhody jsou na vaší straně

Vše vypadá velmi jednoduše. Stačí jediný podpis a už můžete s firmou začít podnikat. Ready made společnosti vaše podnikatelské záměry hodně usnadní. Všechny výhody jsou na vaší straně. Můžete získat ready made s.r.o. nebo také ready made a.s. Obojí je snadné, jen se liší cenou. V takovém obchodě je důležitá důvěryhodnost a tu vám garantujeme. Vyberte si službu u nás.