Reference

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

Kontaktujte nás

Martin Janoušek

Chtěl bych Vám poděkovat za bezproblémový a rychlý průběh jednání při prodeji i převodu společnosti. Jste opravdoví profesionálové, jednání s Vámi bylo moc příjemné a pokud bude mít někdo v mém okolí zájem o koupi ready made společnosti, rozhodně Vás doporučím.

Mgr. Karel Sobotík

Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb a jsem velmi spokojen s přístupem a ochotou. Děkuji.

Kateřina Šimečková

Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohla jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem společnosti. Doporučuji!

Filip Krajíček

Váš skvělý přístup, ochota i kvalita služeb mne přesvědčili o tom, že k nákupu READY MADE společností nebudu využívat již nikoho jiného kromě Vás. Se službou poskytnutí sídla jsem rovněž velmi spokojen.

Ing. Vojtěch Baráček

Děkuji za Vaši ochotu a profesionální přístup! S poskytovanými službami jsem nadmíru spokojen a určitě Vás doporučím dále!

Šárka Behenská

Vždy se mohu spolehnout na pomoc a ochotu při využití služeb. Vytvořené webové stránky byly pro firmu velkým přínosem a přílivem nových zákazníků.

Jan Hocko

S koupí s.r.o. společnosti jsem byl velmi spokojen a poskytovaných služeb určitě využiju znova. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Martina Dymáčková

Diky Vašim službámn vedení účetnictví se mohu více věnovat svému podnikaní a mám jistotu kvalitních a profesiálních služeb.