Ready made společnosti

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

Kontaktujte nás

Informace o ready made společnosti

Ready made je společnost, která byla založena za účelem dalšího prodeje. Při běžném založení společnosti na míru se doba založení může protáhnout na několik týdnů, zatímco s ready made společností můžete začít podnikat okamžitě po převodu obchodního spodílu společnosti na Vás, což lze realizovat během 1 schůzky a 1 hodiny

Naše ready made společnosti nikdy nevyvíjely žádnou obchodní činnost, jsou již zapsány v obchodním rejstříku a mají tedy IČO. Zaručujeme 100% garanci bezdlužnosti společností a jejich nulovou ekonomickou a účetní historii.

Ready made a.s.

Za konečných 54 900 Kč bez skrytých poplatků

Tato akciová společnost má již vyřízené volné živnosti, takže začít podnikat můžete již ve stejný den, kdy dojde k převodu na Vás jako nového vlastníka a to během 1 schůzky! Poplatek za zápis změn ve společnosti je rovněž zahrnut v ceně!

V ceně ready made a.s. jsou zahrnuty tyto služby:

 • uspořádání a organizace valné hromady a volba nových členů představenstva a dozorčí rady akciové společnosti
 • ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech a listinách
 • soudní poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku
 • ready made a.s. má již vyřízené volné živnosti
 • změna sídla v rámci Prahy
 • garance zápisu do obchodního rejstříku
 • výpis z rejstříku trestů členů představenstva a dozorčí rady
 • převod cenných papírů společnosti
 • výpis z živnostenského rejstříku a výpis z katastru nemovitostí
 • přihlášení společnosti k dani z příjmu

K ready made akciové společnosti si navíc můžete objednat i sídlo společnosti již za částku 159 Kč měsíčněvedení firemního účetnictví.

Ready made a.s. Kup firmu a podnikej

Už by se vám vyplatilo založit akciovou společnost? Rozšířili jste podnikání a pro další strategii je akciová forma výhodná. Také působí lépe na nové partnery. Ale nechce se vám zařizovat tak složitou záležitost? Snadná pomoc. Kupte si hotovou a připravenou firmu s čistým štítem. Říká se jim ready made a.s. a právě pro vás je to vhodné řešení. Vše je už hotovo, jen si ji za úplatu převedete. Jednání valné hromady může být rychlé a na ní dohodnete všechny změny. Místo mnoha týdnů to potrvá jen několik dní, ale start podnikání s ready made a.s. to nijak nezdrží.   

V čem jsou hlavní výhody ready made a.s. 

 • Start firmy netrvá týdny, ale jen dny
 • Po podpisu smlouvy můžete začít podnikat
 • Nemusíte skládat základní kapitál 2 miliony Kč
 • Společnost je bez historie, tedy bez rizika
 • Změny v obchodním rejstříku podnikání nezdrží

Ready made a.s. Rychlé řešení pro úspěšné podnikání

Akciové společnosti patří po s.r.o.  v Česku k nejvíce oblíbeným formám obchodních firem. Ale jejich založení je finančně a časově komplikované. Jestliže využijete způsob ready made a.s. , usnadníte si složitou přípravu založení společnosti. Nemusíte organizovat valnou hromadu, sepisovat zakladatelskou listinu či pořizovat výpisy z rejstříku trestů novým členům představenstva či dozorčí rady. Nemusíte shánět základní kapitál minimálně  2 miliony Kč, ani čekat na rozhodnutí rejstříkového soudu. Ready made a.s. je rychlé řešení.  

Ready made a.s. Výhodná alternativa i pro cizince

Forma ready made a.s. je výhodná i tím, že vybrat si můžete z více založených společností. Čekají jen na vás. Vyberte si předmět podnikání či sídlo společnosti.  Je výhodná i pro cizince, kteří se v naších předpisech nevyznají. Potvrdíme vám, že společnost nikdy nepodnikala, ani nemá žádné závazky či pohledávky. Na valné hromadě, kterou pro vás zorganizujeme, dohodnete všechny ostatní změny ready made a.s. Garantujeme vám přesný zápis změn do obchodního rejstříku. A vy můžete podnikat.

Získal jsem dostatek informací:

Objednat službu