Ready made společnosti

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

Kontaktujte nás

Informace o ready made společnosti

Ready made je společnost, která byla založena za účelem dalšího prodeje. Při běžném založení společnosti na míru se doba založení může protáhnout na několik týdnů, zatímco s ready made společností můžete začít podnikat okamžitě po převodu obchodního spodílu společnosti na Vás, což lze realizovat během 1 schůzky a 1 hodiny

Naše ready made společnosti nikdy nevyvíjely žádnou obchodní činnost, jsou již zapsány v obchodním rejstříku a mají tedy IČO. Zaručujeme 100% garanci bezdlužnosti společností a jejich nulovou ekonomickou a účetní historii.

Ready made s.r.o.

Za konečných 14 900 Kč bez skrytých poplatků

Cena ready made s.r.o. platí v případě, že využijete služby virtuálního sídla alespoň na 2 roky a to z libovolného z 20 sídel naší nabídky. V případě, že službu virtuálního sídla nevyužijete, je cena společnosti 18 900 Kč.

Tato společnost má již vyřízené volné živnosti a díky tomu můžete podnikat pod obchodní firmou ve stejný den, kdy dojde k jejímu převodu na Vás jako nového vlastníka, tj. během 1 schůzky! Poplatek za zápis změn ve společnosti je rovněž zahrnut v ceně! U nás neplatíte DPH a ušetříte tak 21% z ceny společnosti!

V ceně ready made s.r.o. jsou zahrnuty tyto služby:

 • uspořádání a organizace valné hromady a volba nových jednatelů společnosti
 • ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech
 • soudní poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku
 • s.r.o. na prodej má vyřízeny volné živnosti
 • změna sídla v rámci Prahy
 • garance zápisu do obchodního rejstříku
 • výpis z rejstříku trestů jednatele, výpis živnostenského rejstříku a katastru nemovitostí
 • prodej s.r.o. - převod obchodního podílu společnosti na nového společníka
 • přihlášení společnosti k dani z příjmu  

K ready made společnosti si navíc u nás můžete objednat i virtuální sídlo již za 159 Kč měsíčněvedení účetnictví!

Ready made s.r.o. Založte si firmu okamžitě

Chcete rychle založit novou firmu pro novou akvizici? Nebo pro rozložení finančního rizika? Anebo začínáte a běžné založení společnosti by vás příliš zdrželo? Každý takový případ vyřeší ready made s.r.o. Jde o založenou firmu podle všech platných zákonů na předpisů včetně zápisu do obchodního rejstříku a složeného základního  jmění. Ready made s.r.o. v podstatě jen čeká na start vašeho podnikání. Její účetní a podnikatelskou historii začnete psát až vy. 

V čem jsou hlavní výhody ready made s.r.o.: 

 • Po převedení obchodního podílu můžete začít podnikat
 • Start firmy netrvá týdny, ale jen dny či hodiny
 • Firma je čistá, nemá historii
 • Změny v obchodním rejstříku se objeví postupně

Dostanete hotovou firmu, jen začít podnikat. To je ready made s.r.o.

Pro některé činnosti v rámci podnikání jsou ready made s.r.o. požehnáním. Zisky nečekají, ty si musíte rychle vzít. A založení firmy vás nijak nezdrží. Stačí, když podepíšete smlouvu o převedení obchodního podílu a firma je vaše.  Žádné nebezpečí vám nehrozí. My vám garantujeme, že naše ready made s.r.o. nemají žádnou účetní historii, neplynou vám z toho žádné finanční závazky. Je to stejné jako při založení firmy, jen ji dostanete podstatně dříve. Okamžitě.

Firma začne fungovat hned po podpisu. Obchodní rejstřík zaznamená změny později

Jestliže si koupíte ready made s.r.o., neznamenáte to, že vám zůstane název i další náležitosti spojené se založením společnosti. To vše můžete změnit při jediné obchodní schůzce. Zápisy změn se uskuteční v obchodním rejstříku později. Váš start podnikání to však nijak neohrozí. V tom je největší výhoda ready made s.r.o. Podívejte se na naše další služby při založení společnosti.

Získal jsem dostatek informací:

Objednat službu