Založení společnosti

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

Kontaktujte nás

Informace o založení společnosti

Založení společnosti (založení s.r.o. nebo i založení a.s.) a zápis této společnosti do obchodního rejstříku patří mezi hlavní úskalí, která čekají na budoucího podnikatele, který zamýšlí společnost s.r.o. či a.s. založiti.

V České republice je založení obchodní společnosti považováno za časově i finančně nákladný proces, během kterého musí podnikatel čelit řadě administrativních, právních a finančních nástrah. 

Založení a.s.

Za konečných 39 900 Kč bez skrytých poplatků

Akciovou společnost - společnost na klíč - Vám založíme do cca 12 pracovních dnů a to na míru dle Vašich požadavků, jediné, co budete potřebovat na rozdíl od pořízení READY MADE akciové společnosti, je složení základního kapitálu v minimální výši 2.000.000,- Kč (popřípadě 30% z této částky) na bankovní účet Vaší nově zakládané a.s.

V ceně založení akciové společnosti je zahrnuto naprosto VŠE:

  • obstarání a vyplnění veškerých potřebných dokumentů a formulářů
  • notářský zápis (zakladatelská listina a STANOVY a.s.)
  • ověření podpisů zakladatele
  • výpis z trestního rejstříku členů představenstva a dozorčí rady
  • výpis z katastru nemovitostí sídla společnosti
  • výpis z živnostenského rejstříku
  • ohlášení živnostenských oprávnění spadajících do živností volných
  • přihlášení společnosti k dani z příjmu/DPH
  • kolky a soudní poplatky za návrh na zápis společnosti do OR
  • 100% jistota zápisu firmy na klíč do OR

Neváhejte a založte si s naší pomocí akciovou společnost již zítra a získejte pro své podnikání prestižní právní formu nové akciové společnosti společnosti!

Ke každému založení společnosti (s.r.o., a.s. i SE) máte nyní možnost objednat virtuální sídlo firmy již za 159 Kč měsíčně a vedení účetnictví.

Založení společnosti bude s námi hračka. Vy jen podnikejte!

Máte skvělý podnikatelský nápad, dostatek financí, ale žádné zkušenosti se zakládáním firem? Nemáte čas obíhat úřady a zabývat se spoustou administrativních záležitostí? Jsme tu pro vás. Založení společnosti je pro nás hračka, protože je to naše práce. Postaráme se o všechny záležitosti, které jsou pro založení společnosti nutné. Vyplníme formuláře, zajistíme důležité výpisy, právnické úkony a zaplatíme všechny poplatky.  Zákony a předpisy máme v malíčku, takže se nestane, že bychom něco opomněli a tím zdrželi celý proces. A co je nejdůležitější? Jsme spolehliví. Využijte našich služeb právě teď. 

Jaké základní služby poskytujeme: 

Založení společnosti. To je spousta starostí. My se o ně postaráme!

Víte, co všechno potřebujete k založení společnosti? Formuláře, ověření, výpisy, ohlášení, kolky a placení poplatků. To všechno za vás uděláme. Připravíme veškerou dokumentaci, zajistíme sepsání zakladatelské listiny nebo v případě více zakladatelů společenské smlouvy. Zajistíme ověření podpisů a potřebné výpisy z rejstříků trestů, katastru nemovitostí a výpis z živnostenského rejstříku. Přihlásíme vaši společnost k dani z příjmů či DPH.

Založení společnosti vyžaduje znalost zákonů. My je známe, vy nemusíte!

Můžeme založení společnosti nechat klidně na vás. I tak máme hodně práce. Ale víte, kolik zákonů budete potřebovat nastudovat? A kolik prováděcích předpisů? Je jich opravdu hodně. Založení společnosti vyžaduje podrobné znalosti důležitých formalit. Když je opomenete, proces se zdrží a vás to bude stát další peníze a další starosti. Nechce založení společnosti na nás.

Získal jsem dostatek informací:

Objednat službu