Založení společnosti

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

Kontaktujte nás

Vyberte si konkrétní službu:

Založení s.r.o. Založení a.s.

Informace o založení společnosti

Založení společnosti (založení s.r.o. nebo i založení a.s.) a zápis této společnosti do obchodního rejstříku patří mezi hlavní úskalí, která čekají na budoucího podnikatele, který zamýšlí společnost s.r.o. či a.s. založiti.

V České republice je založení obchodní společnosti považováno za časově i finančně nákladný proces, během kterého musí podnikatel čelit řadě administrativních, právních a finančních nástrah. 

Začínající podnikatelé se tak budou potýkat při založení společnosti zejména s těmito problémy:

  • nepřehledný právní řád a vysoké byrokratické nároky při založení s.r.o. jakož i při založení a.s.
  • složitost podacího formuláře (návrhu na zápis nové obchodní společnosti do OR), který obsahuje až 20 stran, včetně nejasného vymezení příloh a nejednotnosti soudních rozhodnutí o zápisu nové obchodní společnosti do obchodního rejstříku
  • vysoké riziko zamítnutí či odmítnutí zápisu nové obchodní společnosti do obchodního rejstříku ze strany rejstříkového soudu soudu a s tím spojené další nemalé časové i finanční náklady zakladatele obchodní společnosti
  • při založení firmy s.r.o. nebo a.s. Vás čeká až 15 návštěv na různých institucích a úřadech
  • pokud chcete založit s.r.o. či a.s., budete muset doložit téměř 20 žádostí, formulářů a ostatních příloh
  • průměrná doba založení a vzniku společnosti v ČR dle oficiální zprávy Světové banky se pohybuje okolo  5-ti týdnů

S naším poradenským servisem se vyhnete všem administrativním a byrokratickým nástrahám, které by Vás jinak při založení společnosti vlastními silami čekaly.

Nejen, že Vás uchráníme zmíněných rizik, ale především založíme obchodní společnost v co možná nejkratší časové lhůtě a zároveň za mimořádně příznivých cenových podmínek.

Ke každému založení společnosti na míru (s.r.o. i a.s.) máte nyní možnost objednat službu poskytnutí sídla firmy již za 159 Kč měsíčně a vedení účetnictví!

Získal jsem dostatek informací:

Objednat službu